HAKKIMIZDA

İki birey olarak başladığımız doğa ve arı sevgisi sayesinde; en doğal ürün elde etme ve canlıyı en doğru şekilde yaşatma önceliğini benimseyerek yolculuğumuza başladık. Elbette burada hayvanları seven bir işletme mezunu kariyerimin olması, eşimin ise arı ve arıcılık alanına ilgili veteriner hekim olması bu işe önem vermemizi ve başarmamızı sağlamıştır.

İlk amacımız; bal arısını, doğayı ve doğadaki canlıları seven ve koruyan bireyler olarak üretimin yanında çevre yararında kullanmak oldu. Üretimin yanında doğaya nasıl faydalı olabiliriz diye düşündüğümüzde, ormanı çeşitlendirerek yeşile önem veren yönümüzü de ortaya koyduk. Meşe, karaçalı, akasya bitkilerinin yanına, çok yıllık kestane, ıhlamur, arı arı ağacı, Japon soforası, gülibrişim gibi bitkileri onlarla birleştirdik.

Arılarımızın bin bir çiçekten topladığı değerli besinleri olan balın çoğunu arılarımıza bırakıp bir kısmını siz değerli bal severlerimiz ile paylaşıyoruz. Bir üründe aranan doğallık , kalite ve sağlık gibi özelliklerin hepsini ürünlerimize sığdırdık.

Hedefimiz

Arı temiz, disiplinli düzenli ve çok değerli bir canlıdır. Arıyı koruyarak, yaşatarak, onu doğalıyla besleyerek yaşamda devamlılığını sağlamak hedefimizdir. Sağlıklı bir yaşam döngüsü içinde arı var oldukça sağlıklı gıdasını bizlere sunmaya devam edecektir. İşte her bireyin en temel hakkı olan sağlıklı, kaliteli, katkısız ve kalıntısız olan bu besini sizlere ulaştırmak için köprü olmayı görev olarak üstlendik.

SERTİFİKALARIMIZ
1 1
2 2